Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2010/06/ogorki-po-zydowsku-wg-aleex.html
Lato to okres przetworow. Wprawdzie jeszcze nie nacieszylismy sie swiezymi owocami i warzywami, ale warto pomyslec i zaplanowac, co znajdzie sie jesienia w naszych domowych spizarniach. Bo przeciez najlepsze smakolyki zamkniete w sloikach pochodza z naszej piwnicy, a nie ze sklepu. Warto wiec wyprobowac rozne propozycje, aby zdecydowac, co przyrzadzimy w wiekszej ilosci. Proponuje Wam ogorki po zy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1672
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493