Źródło: http://samaslodyczuasi.blogspot.com/2015/10/oczy-carycy.html
Witajcie :) Chcialam Was dzisiaj zaprosic na pyszne ciasto o nazwie Oczy Carycy .Dlugo sie do niego przymierzalam az w koncu zrobilam z pysznym kremem tiramisu i galaretka .Moze nie jest takie idealne , ale mysle ze drugim razem wyjdzie ladniejsze :) Jak co tydzien wypiekanie wirtualne z dziewczynami tym razem mialo byc ciasto z kremem .Ciasto podalam na porcelanie Bogucice New Hollis platin...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507