Źródło: https://rajchelewa.blogspot.com/2026/06/napoj-orzezwiajacy-z-rabarbaru-na.html
Lekko kwaskowy, zimny napój z rabarbaru to doskonały wybór na upalne dni. Świetnie gasi pragnienie i przyjemnie ochładza organizm. Przygotujemy go w zaledwie pół godziny. Składniki: 2 kg rabarbaru3 l wody1 kg cukrusok i skórka z 1 cytryny Sposób przygotowania: Rabarbar dokładnie myjemy, odcinamy końcówki i kroimy na kawałki. Nie obieramy go, ponieważ dzięki skórce syrop nabierze pięknego, rubinowego koloru.Przekładamy rabarbar do garnka, zasypujemy cukrem i zalewamy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521