Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2012/06/nalewka-z-fig-i-daktyli.html
Poniewaz ostatnio robie nalewki ze wszystkiego co jest pyszne wiec tym razem padlo na figi i daktyle.Nalewka bedzie gotowa za miesiac albo dwa ale moze ktos sie pokusi i tez sobie zrobi.Jak bedzie gotowa to przedstawie efekt koncowy.Skladniki:10 fig suszonych ( kiedys sprobuje jeszcze ze swiezymi ) 20 daktylispirytuscukierOwoce pokroic na mniejsze kawalki,wlozyc do sloja i zalac spiryt...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478