Źródło: http://motylkowakuchnia.blogspot.com/2015/08/nad-morzem.html
Post inny niz zazwyczaj.Kilka dni temu wrocilam z nad morza gdzie pogoda przez caly wyjazd dopisywala. Zwiedzalismy, spacerowalismy, wylegiwalismy sie na plazy ale tez nie obylo sie bez pojscia na rybke :D Bedac nad morzem zawsze ide na rybke, taki zwyczaj. Tym razem z rodzinka kupilismy dwa zestawy dla dwojga, w ktorym byly trzy rozne rodzaje ryb do tego frytki i zestaw surowek. Kazda ryba byla p...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 14
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1531