Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2013/03/mleczne-ciastka.html
Smakowite ciasteczka o mleczno-maslanym smaku, bardzo tradycyjne i latwe w wykonaniu. Nie maja zadnego nadzienia, dlatego swietnie pasuja do roznych konfitur, powidel, herbaty, czy oczywiscie mleka. Bardzo dobra przekaska dla dzieciaka, ale rowniez jako czesc deseru. Ja uzylam ich jako dodatek do deseru w pucharkach - polamalam, dodala...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478