Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2020/05/mannowiec-z-malinami-i-galaretka.html
Czy jest ktoś kto nie zna tego deseru z dzieciństwa? Mama zawsze robiła nam takie kostki i polewała syropem owocowym, ależ to było pyszne! Na ciepłe majowe dni nie ma nic lepszego na słodki deser niż to ciasto na biszkoptowych języczkach z soczystymi malinami i galaretką. Orzeźwiające nie przesłodzone.Ciasto do zrobienia dosłownie w kilka chwil, jest bardzo smaczne i...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1677
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1495