Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2018/03/mamy-gora-czyli-spotkajmy-sie-w-odzi-iv.html
O tym, ze Sylwia i Paulina nie maja sobie rownych w organizacji spotkan blogerskich mialam okazje przekonac sie juz kilka razy. Za kazdym razem jest sympatycznie, kreatywnie i ciekawie. Tym razem dziewczyny zorganizowaly spotkanie specjalnie z mysla o rodzicach, jak ono przebieglo? I czego nowego sie nauczylam?To byla juz czwarta edycja spotkania Spotkajmy sie w Łodzi. Sylwia i ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478