Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/02/lody-wisniowe.html
Dzis na przekor pogodzie na kolacje we dwoje w Walentynki albo na podwieczorek z kolezanka proponuje lody wisniowe, przepyszne.Kiedys slyszalam taka opinie ze lody jemy zima a latem pijemy cieple napoje aby nie szokowac organizmu zmiana temperatur.Moze i racja, dlatego polecam goraco te zimne lody. ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ.....
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533