Źródło: https://kuchniawczekoladzie.blogspot.com/2017/06/lody-kojarza-sie-nieodacznie-z-latem-i.html
Lody kojarza sie nieodlacznie z latem i owocami, ale moze wlasnie dla odmiany do tych owocow dolozymy garsc warzyw? Zwlaszcza jesli mowa o slodkich warzywach typu groszek, batat czy kukurydza.Nikt nie powiedzial, ze takie polaczenia nie beda smakowac, ale kazdy sie ich boi. Niepotrzebnie, powiadam ;) W moim brzuszku wyladowala wlasnie kolejna porcja lodow, ktore przygotowalam z mysla o konku...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478