Źródło: https://www.kulinarneprzygodygatity.pl/2014/07/lody-rabarbarowe-z-borowka-amerykanska.html
Za oknem upal, najwyzsza pora uruchomic maszynke do lodow. W zeszlym roku po raz pierwszy robilam i jadlamlody rabarbarowe. Bardzo nam posmakowaly,wiecwiedzialam, ze jeszcze do nich wroce. Pare dni temu robilam przeglad w zamrazarce i odkrylammus rabarbarowy. Juz wiedzialam co bedzie krecone :-).A przy okazji, poniewaz krzaki moich borowek amerykanskich oszalaly i ugi...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548