Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2018/10/sledzie-smazone-w-occie.html
Cześć =) Śledź do bardzo popularna w Polsce ryba. O śledziach myślimy najczęściej przy okazji świąt. Warto jednak jeść je bardziej regularnie, ponieważ śledź to naprawdę wykwintna ryba, godna królewskich stołów. Uwielbiam je za ich przyjemny, czysty smak.Śledzie od stuleci gościły na stołach, bo było i jest ich bardzo dużo. A jak dużo, to i tanio, dlatego śledzie przede...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504