Źródło: http://www.zkuchnidokuchni.pl/2021/02/sledzie-o-kaszubsku.html
Śledzie o kaszubsku to jedna z głównych przekąsek na wigilijnym stole. Ten typ śledzi można zrobić kilka dni wcześniej i przechowywać w szczelnie zamkniętym pojemniku, bez obaw ,że się popsuje.Śledź po kaszubsku jest niezmiernie łatwy do wykonania , a czas, który mu poświęcimy , odwzajemni smakiem i niezwykłą elegancją. Śledź po kaszubsku jest pyszny. Główne...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 22
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532