Źródło: https://pocalunkimalinowe.blogspot.com/2015/02/koktajl-kawowy.html
Nic tak nie poprawia samopoczucia jak poranna dawka pysznej kawy. Uwielbiam ja za smak, kremowa konsystencje i ten wszedobylski aromat ;). Chyba wlasnie za ten aromat kocham ja najbardziej. Zapach, ktory zaczyna nas piescic od momentu otworzenia opakowania, wypelnia kuchnie podczas mielenia jej w mlynku i wdziera sie w kazdy zakamarek mieszkania, kiedy ja parzymy.Ach wspaniale uczucie!Z kawy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1670
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1493