Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2012/06/kluski-na-parze-z-jagodami.html
Musze sie Wam przyznac ze robienie tych klusek wczoraj sprawilo mi nie klamana przyjemnosc.Uwielbiam jak ciasto rosnie mi w rekach i doslownie i w przenosni.W kazdym rejonie kraju kluchy sa nazywane inaczej bo i pampuchy i pyzy albo parowce a u mnie zawsze byly kluskami na parze.A jeszcze z jagodami to kolejka sie zawsze ustawiala i jedlismy je uparowane wprost z garnka.ROZWIŃ I CZYTAJ DALEJ........
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478