Źródło: http://www.apetytsmaku.com/2014/03/klasyczne-paczki.html
Dzis ostatni dzien karnawalu i koniecznie trzeba to wykorzystac. Moze piekac klasyczne, pyszne paczki? :)Z tego przepisu wychodza naprawde lekkie, puszyste i nie tluste dzieki temu, ze do ciasta dodajemy cale jajko (z bialkiem), ktore scinajac sie powoduje, iz zupelnie nie chlona tluszczu. Paczki na drugi dzien po upieczeniu sa rownie smaczne, jadlam je takze na trzeci i tez byly ok. :)Moja rodzin...
Świeta, swieta, swieta... najpiekniejszy okres w... ⇖ 690
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1510