Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2016/09/karp-4.html
Cześć =) Karp, to jedna z moich ulubionych ryb i tradycyjna, polska potrawa. Pomimo, że karpia jadamy zazwyczaj w Wigilię Świąt Bożego Narodzenia, ja staram się przygotowywać tą rybę częściej, przynajmniej kilka razy w roku - zarówno w wersji smażonej, jak i pieczonej.Dziś zapraszam na karpia smażonego, jakiego przygotowujemy w mojej rodzinie, czyli według przepisu babci...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1505