Źródło: https://thermomaniaczka.blogspot.com/2021/09/jambalaya.html
Jambalaya to pyszne jednogarnkowe danie. Mimo że dobrze smakuje to gościom bym tego nie podała. Wychodzi po prostu mamałyga. Wersji zrobionej poza Thermomixem nie znam.Jambalaya to potrawa kreolska, składająca się głównie z ryżu, czosnku, cebuli, papryki i pomidorów.Przepis znajdziecieTUTAJ
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1533