Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/10/jabecznik-z-kruszonka.html
"Ciasto na niedziele" - tym razem Patrykowi zamarzyla sie szarlotka albo jablecznik i dzieki temu powstal ten pyszny jablecznik.Bozena utworzyla wydarzenie [ klik ] i upieklismy.Ciasta sa przecudne i przepyszne bo jakze by inaczej, jesienia jemy duzo jablkowych deserow bo wtedy jablka sa najpyszniejsze.Zachecam do zagladania na blogi moich kolegow i kolezanek ktorzy piekli razem ze mna.L...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507