Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2020/02/imieniny-6.html
Cześć =) Dziękuję wszystkim za pamięć, życzenia i wspaniałe prezenty =)Bardzo się cieszę, że o mojej małej uroczystości pamiętało aż tyle osób. To naprawdę piękne.Z okazji imienin poszedłem do restauracji w bydgoskim hotelu Przystań na Wyspie Młyńskiej, gdzie zjadłem sandacza w sosie cytrynowym z frytkami i surówką.Dzień wcześniej zjadłem sushi.=)
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504