Źródło: http://bydgoskiesmaki.blogspot.com/2019/03/imieniny-5.html
Dziękuję wszystkim za pamięć, życzenia i wspaniałe prezenty =)Bardzo cieszę się, ze o mojej małej uroczystości pamiętało aż tyle osób. To naprawdę piękne.Z okazji imienin poszedłem do bydgoskiej restauracji Stary Port 13 , w której zjadłem pieczoną pierś z gęsi, podaną w towarzystwie kopytek i czerwonej kapusty.Natomiast dzień wcześniej poszedłem do japońskiej...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1504