Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2015/06/herbaciany-sernik-na-zimno.html
Kiedy otrzymalam herbaty zBasilurzapialam z zachwytu-doslownie! Nigdy nie pilam tak aromatycznych herbat, urzekly mnie smakiem i bogatym aromatem, maja piekne metalowe puszki dzieki temu sa oryginalne i nadaja sie na prezent, kazda ma wspaniale dobrany bukiet smaku, wrecz stworzona dla prawdziwych milosnikow dobrej herbaty, polecam!Sernik.....Idealny na cieple dni , galaret...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1660
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480