Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2016/10/halloweenowe-ciasto-z-kremem-oreo.html
Halloween juz tuz tuz pora wiec na halloweenowe wypieki :-) To ciasto mozna udekorowac na wiele sposobow. U mnie wersja z dzdzownicami, ale jezeli macie wiecej czasu, to warto sie pobawic i zrobic nagrobki z napisem R.I.P., po czym wbic taki nagrobek na kazdym kawalku ciasta.SKŁADNIKINa ciasto:130 g maki orkiszowej jasnej typ 650150 g maki orkiszowej graham typ 18501 kopiasta lyzka maki ziemniacz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1514