Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2026/02/giga-nalesnik-z-piekarnika.html
Wiecie co? to najlepsze śniadanie jak kochacie naleśniki. Bo zrobienie go jest mega proste. Mieszamy ciasto, wylewamy na blaszkę i czekamy kilkanaście minut aby zajadać. Można na ostro, można na słodko, jak kto lubi i woli. Dodatkowe atrakcje to obserwowanie jak ten naleśnik rośnie. Zachęcam zróbcie.Giga naleśnik z piekarnika - przepisCZYTAJ DALEJ
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1706
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1508