Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2018/02/felus-i-gucio-ida-do-przedszkola-czyli.html
Pamietam poczatki Zuzi w przedszkolu. Bylo bardzo ciezko. Nagle po trzech latach spedzonych wspolnie w domu, mialysmy zostac rozdzielone . Bylo to trudne zarowno dla mnie jak i dla Zuzi. Michalina to zas zupelnie inna osobka, ona zadomowila sie w klubie malucha niemal od razu i czuje sie tam jak u siebie. Dzis przedstawie ksiazeczke, ktora w uroczy a zarazem delikatny sposob przekaze przysz...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478