Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2015/10/eklerki.html
Sobota i kolejne wspolne pieczenie u Bozenki. Skusilam sie na udzial bo tematem sa ptysie i eklerki. Ptysie juz kiedys robila, bardzo dawno temu, ale eklerki jeszcze nie. No to dzisiaj jest ten pierwszy raz i z pewnoscia nie ostatni. Eklerki wyszly po prostu wspaniale, pyszne i nie pytajcie jak szybko znikaly z talerza. Przepis na eklerki wzielam od Dorotki. Pogoda dzisiaj cudna, wybralismy sie na...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 56
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 79
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507