Źródło: http://ejszet.blogspot.com/2015/06/drink-porzeczkowy.html
Na dworze pogoda zwariowala, a mi sie wlasnie zaczal urlop. W momencie robienia drinkow, w sobotni wieczor, lalo niemilosiernie, a co jakis czas zza chmur wychylalo sie slonce. Pozostaje mi tylko miec nadzieje, ze na dalsza czesc urlopu pogoda sie poprawi, a tymczasem napisze o smacznym drinku porzeczkowym ;-)SKŁADNIKI500 g czerwonej porzeczki + 1,5 - 2 litrow wodygazowana wodasyrop owocowy o sma...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1714
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1517