Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2012/08/deser-owocowo-lodowy.html
Przypominam wszystkim o KONKURSIE - jeszcze przez tydzien czekam na zgloszenia.Jeszcze cieplo, jeszcze lato wiec mozna zajac sie deserami z lodami.Ten polecam, jest soczysty i bardzo pyszny. Skladniki:lody ulubione - u mnie domowe bakaliowe kawalki arbuzabrzoskwiniamalinyjagodyborowki amerykanskiesos czekoladowyNalozyc galki lodow do miseczek i udekorowac pokrojonymi owocami a nastepni...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1658
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1477