Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2016/01/david-lagercrantz-co-nas-nie-zabije.html
Podchodzilam do tej ksiazki ostroznie.Dlaczego?Bo Millenium to najlepszy kryminal jaki w zyciu czytalam, a przeczytalam przynajmniej 100 ;)Nie wyobrazalam sobie jak mozna wziac na siebie taka odpowiedzialnosc i kontynuowac trylogie po zmarlym mistrzu...Notatka z okladkiMikael Blomkvist przechodzi kryzys i rozwaza porzucenie zawodu dziennikarza sledczego. Lisbeth Salander podejmuje duze ryzy...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478