Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2016/04/dacquoise-orzechowy.html
Wczoraj mielismy rodzinna imprezke, 15 urodziny mojego syna. Zrobilam pierwszy raz w zyciu ciasto, ktore wszyscy u nas bardzo lubia - dacguoise. Zawsze kupowalam takie ciacho w cukierni, ale teraz odwazylam sie i zrobilam w domu. Przepis wzielam z ksiazki ze slodkosciami Pawla Maleckiego. Wyszedl bardzo pyszny, czy idealny, nie wiem, ale ja jestem z efektu bardzo zadowolona. Zdazylam zrobic zdjeci...
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 57
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 79
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1719
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521