Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/06/czarny-bez-w-ciescie-kukurydzianym.html
W tym roku wyjatkowo pieknie kwitna kwiaty, drzewa i krzewy.Żal nie skorzystac z takiego dobrodziejstwa natury i nie usmazyc kwiatow tych czy owych w ciescie.Pierwsza podstawowa rada, nie zbierajcie kwiatow przy drogach i szosach, sa ciezkie od olowiu.Najlepiej wybrac sie do lasu, na laki.Druga rada, nie zbierac kwiatow po deszczu, najlepiej zbierac je rankiem po cieplej nocy gdy ladnie swieci sl...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1661
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1480