Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2016/05/ciasto-z-rabarbarem.html
Mamy sezon na rabarbar, wiec korzystajcie i obowiazkowo zrobcie to proste a jakze pyszne ciasto .Jest wilgotne za sprawa majonezu, ktorego w ogole tu nie czuc, wiec bez obaw i slodko-kwasne. Wrecz idealne. Polecam podac z filizanka dobrej herbaty. Takie ciasta to moja bajka !Skladniki:6 jajek3/4 szklankimaki pszennej -uzywam Mlynomag3/4 szklanki maki ziemniaczanej4 plaskie lyzki ...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1705
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507