Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2019/05/ciasto-rajskie-z-rabarbarem.html
Zapach i smak wiosny zamkniety w tym slodko-kwasnym deserze bez pieczenia. Lubicie rabarbar ? ja uwielbiam w ciastach.Dla mnie smak rabarbaru to wspomnienie z dziecinstwa, gdzie Mama zawsze co sobote piekla puchate drozdzowe ciasto z kawalkami majowego rabarbaru posypane maslana kruszonka. Jak to ciasto smakowalo! Bardzo czesto tez robila konfiture z rabarbaru z dodatkiem pomaran...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1679
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501