Źródło: http://z-milosci-do-slodkosci.blogspot.com/2015/02/ciasto-piankowe-z-wisniami-bez-pieczenia.html
Ostatnio bardzo czesto goszcza u nas ciasta, ktorych smak pamietam z dziecinstwa:) Jednym z takich ciast jest ta wlasnie pianka z dodatkiem wisni. Mama bardzo czesto ja robila, zreszta do dzis ja robi:) Teraz ja przygotowuje ja dla mojego synka, ktory tez nie przejdzie obojetnie obok tego ciasta...foremka 25 x 36 cmSkladniki:szklanka cukru,250g masla lub margaryny,5 jajek,...
Daaaawno mnie tu nie bylo... Ale wracam do Was z... ⇖ 917
Jakis czas temu otrzymalam niespodzianke od Lidla... ⇖ 710
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1687
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1502