Źródło: https://www.kulinarnamaniusia.pl/2021/08/ciasto-na-zimno-sodka-ksiezniczka.html
Ciasto na zimno, które nazwałam słodka księżniczka - bo to ciasto jest po prostu obłędne w smaku. To jedno z najlepszych ciast jakie zrobiłam, ma w sobie tyle pysznych dodatków, że jestem pewna, że je pokochacie. Koniecznie spróbujcie.Przepis jest szybki i łatwy do zrobienia. Naprawdę wam je polecam. Pozdrawiam cieplutko i życzę cudownego weekendu.Polecam wam...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 43
CIASTO Z BUDYNIEM I OWOCAMIDzisiaj zapraszam cię... ⇖ 57
CIASTO KRUCHE Z RABARBAREM I TRUSKAWKAMIZapraszam... ⇖ 81
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1743
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1548