Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2018/09/ciasto-maxi-king.html
Ciasto bez pieczenia, na wzor slynnego batonika, bardzo slodkie, o wyraznym aromacie kajmaku i mleka w proszku, jeden maly kawaleczek doskonale zaspokoi glod na slodkie. Kawalki orzeszkow zatopione w polewie przyjemnie chrupia. Ciasto po schlodzeniu dobrze sie dzieli a krem nie wyplywa.Polecam na rozne okazje, w tym swiateczne. Choc mega slodkie szybko znika ze stolu.Foremka 24/24 cmSkladniki:40 d...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1679
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501