Źródło: https://waniliaikardamon.blogspot.com/2019/09/ciasto-orzechowiec.html
Jesien kojarzy nam sie z porannymi mglami, melancholia i ogniem w kominku. Ale tez z zapachem szarlotki czy orzechow w ciescie. Dla mnie to najbardziej inspirujaca pora roku i deszcz za oknem wcale mi nie przeszkadza.Dzis mam dla Was smaczne ciasto o wdziecznej nazwie „Orzechowiec” dwa miodowe blaty przelozone smacznym kremem budyniowym z odrobina migdalowego aromatu i warstwa orzechow z miode...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1679
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1501