Źródło: http://kulinarnewyskoki.blogspot.com/2015/05/ciasto-lesne-baletki_26.html
Ciasto to jest moja wariacja. Taka nazwa dlatego,ze w srodku znajduja sie biszkopty polaczone dzemem o smaku owocow lesnych przypominajace wygladem ciastka baletki.Ciasto sklada sie z kruchego czekoladowego spodu i wierzchu oblanego najpierw polewa czekoladowa, a nastepnie galaretka lesna. W srodku znajduja sie wspomniane biszkopty i przepyszny krem sernikowo-budyniowy.Kombinacja smakow bard...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 29
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1537