Źródło: http://www.pozeramstrony.pl/2012/08/ciasteczka-bez-zagniatania.html
Mmmm Kocham te ciasteczka. Dlaczego? Bo nie lubie zagniatac ciasta! Nie lubie tych lepkich rak tego mietolenia sie w ciescie. Ciasto niezbedne do zrobienia tych ciasteczek robimy w mikserze i to bez ryzyka spalenia tego urzadzenia.Co wiecej ciastka sa niesamowicie kruche, rozplywaja sie w ustach a to za sprawa ugotowanych zoltek!Oto one: juz po zakonczeniu akcji PIECZENIETo coz podaje przepis:40 d...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1659
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1478