Źródło: http://vegarnkowo.blogspot.com/2013/07/chlebek-pszenny-rosnacy-w-lodowce.html
Mozna zrobic i upiec dzisiaj, mozna odlozyc do jutra do lodowki.Wtedy lapie delikatniejszy, pelniejszy smak.Lubie ciasto przygotowac wieczorem.Zwykle jest to szybkie wymieszanie lyzka skladnikow. Zostawiam foremke do rana.Rano tylko nagrzewam piekarnik, pyk, pyk i juz.Kiedy chlopcy wstaja z lozek chlebek juz stygnie...Skladniki:500 g maki pszennej 750 uzylam z Mlyna Wilkanowo (lub 650, 500 - co do...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1658
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1477