Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2015/10/blok-czekoladowy-rodem-z-prl-u.html
Pamietacie ten blok czekoladowy? rodem z lat PRL-u? nie bylo slodyczy a do kawy zjesc sie chcialo cos slodkiego. W sklepach pustki ale mleko w proszku bylo, takie niebieskie, najlepsze, kakao mozna bylo wystac w kolejce, cukier na kartki a jedyne herbatniki jakie byly to Petit Beurre i co z tego zrobic? No teraz juz wiemy: blok czekoladowy.Pyszny, jedyny i niepowtarzalny, polecam skosztujcie.Kol...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1693
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507