Źródło: https://mojekucharzenie-bozena-1968.blogspot.com/2015/06/bitki-z-wolnowaru.html
Ta potrawa byla dawno temu...znow nie mam kiedy nadrobic zaleglosci z przepisami...Wolnowar to super urzadzenie..zwlaszcza dla takich osob jak ja...zapracowanych i nie majacych czasu stac przy garach...Wkladamy wszystkie skladniki do misy wolnowaru, zamykamy , ustawiamy ..i np.idziemy do pracy...a obiad gotuje sie sam..Taka potrawe mozna zrobicrowniez w garnku lub w piekarniku..1 kg ka...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1485