Źródło: http://kuchniaaleex.blogspot.com/2011/11/biszkopt-z-jabkami-w-galaretce-wg-aleex.html
Dzis kolejne ciasto wedlug przepisu mojej czytelniczki, Renaty. Zaskoczyla mnie jego prostota, a smak urzekl. Ciasto jest niezwykle orzezwiajace, swietny efekt smakowy daje polaczenie jablek i galaretek agrestowych. Bardzo latwo je zrobic, ale uwazajcie! Znika w iscie rekordowym tempie. U mnie jest juz prawie pysznym wspomnieniem. Polecam.Cytuje za Renata:Skladniki:• 5 jajek• 5 lyzek cukru •...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1663
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1484