Źródło: http://www.zrobtosmacznie.pl/2016/03/bezy_10.html
Bezy sa bardzo smaczne ale ciezkie w przygotowaniu. Wystarczy zle ubita piana badz zla temperatura ich suszenia i juznie wyjdatakie jakie powinny. Ale warto probowac, w koncu sieuda ;)Do przygotowania swoich bezow uzylam 5 bialek i niepelne 2 szklanki cukru pudru.Bialka nalezy ubic na sztywna piane ze szczypta soli, nastepnie po trochu wsypywac cukier puder ciagle ubijajac bialka...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1725
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1528