Źródło: http://lawendowe2nieba.blogspot.com/2015/04/babeczki-z-karmelem-i-orzechami.html
Wiosna dotarla!W szczegolnosci dotarla do Lawendowej Kuchni...dlatego ostatnio przenioslam sie z Rafkiem na dzialke i na grzadki. Trzeba duzo pysznego jedzonka przynosic z dzialki ;) i tak juz przez cale lato, az do jesieni...Mniam!!Jak juz wszystko zrobimy na polu (chociaz niektorzy czynia to na dworze ;) to zapraszam na pyszne babeczki z karmelem i orzechami. Oczywiscie orzechy z zeszloroc...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1718
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1521