Źródło: https://www.mojemaleczarowanie.pl/2011/07/auszpik-z-ogorkiem-i-papryka.html
Przepis podstawowy na jest AUSZPIK jest pod linkiem a to moje wariacje. Skladniki na galaretke:200 g groszku konserwowegook. 45 g zelatyny w proszku1,5-1,7 l bulionu warzywnego1 papryka czerwonakilka ogorkow kiszonych lub obecnie malosolnych so...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1488