Źródło: http://deliszys4u.blogspot.com/2015/08/ananas-w-ciescie.html
Dzisiaj przedstawiam wamprzepis na bardzo latwy deser w sam razna niedzielne popoludnie.Po ostatnim przepisie, ktorym byl kurczakpo tajsku zostalo mi sporo ananasa, a zenie lubie, jak cos mi sie marnuje towpadlam na ten pomysl:Skladniki:* Krazki ananasa* 1/2 szklanki soku z ananasa* Jajko* Szklanka maki* 3 lyzki wody gazowanej* Łyzka oleju* Do dekoracji uzylam roztopionej gorzkiej czekolady i mie...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 21
Uwielbiam nalesniki tak samo jak pierogi. Do nich... ⇖ 783
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532