Źródło: http://www.zrobtosmacznie.pl/2018/05/ananas-w-ciescie-nalesnikowym.html
Uwielbiam ananasa dodawac do jogurtu naturalnego czy owsianki. Tym razem przygotowalam ananasa w ciescie nalesnikowym. To doskonala przekaska, sniadanie czy deser zarowno dla dzieci jak i doroslych.Takie placuszki najczesciejprzygotowuje, kiedy pozostaje mi otwarta puszka ananasa. Podaje je wtedy z lodami waniliowymi, jednak dzis zajadalismy je z musem czekolada sliwkowa od firmy&nbs...
Sernik na zimno z mango, malinami i galaretką to... ⇖ 25
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1738
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1532