Źródło: http://jagodzianacoffee.blogspot.com/2015/09/593-zapomniana.html
Jak ja dawno nie jadlam kaszy manny :) Warto bylo czekac. Dzis wersja z bananem i dzemem jablko-gruszka. Mniam mniam.
Dzien dobry w czwartek moi mili :)Tak, tak dobrze... ⇖ 595
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1705
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1507