Źródło: http://www.poraneknaslodko.pl/2014/07/wrociam-na-sniadanie-kamut.html
Dwa tygodnie we Wloszech minely w mgnieniu oka, ale wiem jedno - to byly najlepsze wakacje w moim zyciu! Pogoda idealna - nie za zimno, nie za goraco, codziennie basen, jacuzzi i zwiedzanie okolicznych miast. Kazdy dzien wykorzystany do granic mozliwosci. A wiecie co jest najdziwniejsze? Dopiero teraz poczulam, ze sa wakacje, ktore mam juz prawie miesiac. :) No wiec teraz zostaly jeszcze trzy mies...
Przepis jest banalnie prosty, przyprawa wychodzi... ⇖ 1664
Przepis proste ciasto ucierane z truskawkami i... ⇖ 1492